ArmyOriginal

Wisport Ruksak Caracal 25L grafitový, Wisport

Predaj tohoto produktu bol ukončený.

  • Kód produktu: WI-784AB
  • Hmotnosť produktu: 1,4000kg

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Ruksak CARACAL od Wisportu, patrí k najlepším ruksakom na jednodenné výlety na trhu. Caracal poskytuje dostatok priestoru na kratšie výlety či misie, je vhodný nielen na turistiku, ale aj na lyže ci bicykel.

Vďaka odolnému materiálu Cordura® 500D, lepšie znáša aj trvdšie zaobchádzanie. Všetky plastové časti sú od známej značky ITW Nexus®  z plastu Duraflex, ktorý je považovaný za jeden z najpevnejších plastov v súčasnosti. Užívateľa príjemne poteší aj nízka hmotnosť, nakoľko Caracal,nazvaný podľa mačkovitej šelmy (z latinského Caracal Caracal = Rys Karakal), váži len 1000 gramov.

Ruksak má jednu hlavnú komoru a štyri vrecká, navyše je možné ho rozšíriť pomocou molle kapsičiek. Vo vnútri nájdeme aj štrukturovaný organizér na menšie predmety, ako aj prevlek na uchytenie hydratačného vaku. Pozornosti by nemal újsť ani nosný systém AirBack, ktorý je tvorený sieťkou a dvoma výstužami v chrbtovej časti. Nosné popruhy tohoto modelu sú odopínateľné, čo znamená, že v prípade núdze ruksak môžete veľmi rychlo odhodiť. V prípade, že Vás zastihne búrka, sa nemusíte o ruksak a jeho obsah obávať, keďže Caracal prichádza s vodeodolným návlekom, ukrytým v dolnej časti. 

Model: Caracal
Objem: 25l
Hmotnosť: 1000g
Rozmery: 48x30x18cm
Nosný systém: AirBack
Materiál: Cordura® 500D
Plast: Duraflex od ITW Nexus®
Počet vreciek: 4
Počet komôr: 1
Využitie: turistika, cyklistika, lyžovanie, survival, kemping, army, airsoft, SBS

 

Ruksak od firmy Wisport - Caracal

Profesionálny ruksak s objemom 25L a prepracovaným nosným systémom určený na viacdňové výlety.

Detailný video popis ruksaka Caracal 25l

V tomto videu sa dozviete všetky parametre ruksaka Caracal od Wisportu s objemom 25 litrov,  ako aj uvidíte jeho dizajnové prvky, kapsy, vrecká či nosný systém. 

Porovnanie ruksaka Caracal 25l s podobnými modelmi

V tomto zázname z Live uvidíte porovnanie ruksaka Caracal 25L od Wisportu s ruksakmi Dragon Egg, Mision Pack aj Kryer, ktoré majú podobný objem.