ArmyOriginal

Wisport Ruksak Crafter 55L Pencott GreenZone, Wisport

  • Kód produktu: WIS-002883
  • Hmotnosť produktu: 2,3000kg
205,00 € Cena s DPH

Popis produktu

Parametre:
Materiál: 1000D Cordura®
Plasty: ITW Nexus® Duraflex®
Hmotnosť (prádzneho ruksaka): 2,3kg
Rozmer: 65 x 34 x 27 cm
Objem: 55L

Ruksak Crafter od známej značky Wisport, je vyrobený z maximálne odolného materiálu Cordura® 1000D. Všetky plastové časti, sú taktiež značkové, pochádzajú od ITW Nexus a sú z plastu Duraflex®. Crafter má objem 55L a bol špeciálne navrhnutý pre potreby špeciálnych jednotiek, čo ho radí medzi ruksaky aj pre profesionálne využitie.

V prípade že by Vám objem ruksaka nepostačoval, máte možnosť na bohatý molle systém umiestniť rôzne kapsy. Týmto spôsobom je možné zvýšiť objem až na 77,5L a to pomocou troch prídavných vreciek Raccoon 7,5L od Wisportu.

Nosný systém ruksaka Crafter je štandardný FAS+ Military (Full Adjustable System), ktorého výhodou sú dve kovové výstuže, ale aj možnosť maximálneho prispôsobenia užívateľovi. Široký bedrový pás zabezpečuje istý prenos väčšiny záťaže na panvu namiesto chrbta. Tento pás je zároveň možné kedykoľvek vybrať a použiť samostatne.

Medzi výhody ruksaka Crafter patrí aj prepacovaná, rýchlo otvoriteľná vrchná časť, čo umožňuje rýchlejší prístup k obsahu. Na rýchly prístup k veciam v ruksaku slúži aj dvojcestný zips v prednej časti, ten Vám umožní vybrať časť vybavenia bez potreby jeho úplne vybratia a následovného opätovného skladania.

Wisport Crafter 55L rozšírené o rôzne prídavné kapsy

Detailný video popis ruksakov Wisport Crafter 55L v dvoch farebných verziách, na ktoré sme pripojili viacero typov prídavných káps.
Crafter 55L je vyrobený z odolného materiálu Cordura® 1000D a využíva plastové časti ITW Nexus®.

Ruksak Crafter od Wisportu

Štúdiové fotografie ruksaku Crafter 55L v modernom vojenskom prevedení RAL 7013. Profesionálny nosný systém, ktorý pri správnom nastavení odľahčí námahu na Vašom chrbte.

Ruksak Crafter od výrobcu Wisport

Ruksak vo vojenskom prevedení RAL 7013 s možnosťou otváranie z hornej aj prednej časti. Viac nájdeš na fotkách vytvorených v prírode.