ArmyOriginal
U nás darčeky vymeníte aj po Vianociach.

Direct Action® Ruksak Ghost® 31.5L Mk.II čierny, Direct Action

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: DIR-000401
  • Hmotnosť produktu: 2,4000kg
134,90 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Materiál: Cordura® 500D
Objem: 31,5L (28L + 3,5L)
Rozmer hlavnej priehradky: 52 x 30 x 18cm.

Batoh Ghost® Mk.II od výrobcu Direct Action sa radí k 3 dnovým hliadkovým batohom, určený pre pokročilé taktické úlohy, ale aj na rôzne iné outdoor aktivity. Je vyrobený z veľmi kvalitného a oderuvzdorného materiálu CORDURA® D500, kvalitné obojsmerné a jednosmerné YKK® zipsy a Duraflex® pracky WooJin.

Ruksak sa delí na tri priehradky. Hlavná (prvá) sa otvára pomocou dvojcestného YKK® zipsu, vďaka čomu je otváranie rýchle a komfortné. Vo vnútri je aj priehradka na Váš hydravak (hore otvor na hadičku). Oproti nej je sieťkovaná priehradka so zapínaním na zips, vďaka ktorej máte jej obsah pod dohľadom. Medzi hlavnou priehradkou a pevným polstrovaním chrbta je priehradka (druhá), ktorá je vhodná na notebook 15", tablet a pod. prípadne iné predmety. Predná priehradka (tretia) je nazývaná aj ako „vnútorný organizér“ pre jej veľmi členité delenie na poznámkové bloky, GPS, obväzy, nožnice, kľúče, písacie potreby a ďalšie základné náležitosti. Aj tieto dve sa otvárajú dvojcestným YKK® zipsom. Taktiež sa táto predná priehradka dá odobrať a nosiť samostatne, ako organizér. Na spodu hlavnej priehradky je otvor, ktorý slúži na prípadné odtok vody, ktorá sa do ruksaku dostala.

Takmer po celom povrchu ruksaku aj organizéra je nový MOLLE / PALS systém. Na prednej časti sú dva velcro panely (10x5cm a 12x8,5cm) na uchytenie nášivky. Na prednej časti hore je malá kapsička, ktorá ma extra jemné vnútro, ideálne na mobil. Po stranách sú vrecká na nádoby na vodu. Celý ruksak sa dá sťahovať a spevňovať popruhmi na klip.

Zadná časť je vybavená vnútornou výstuhou pre chrbát, zadná časť nie je celá polstrovaná, čo zaručuje lepšiu cirkuláciu vzduchu a chladivý efekt. Ide o inovatívny vetrací systém CVS® (Combat Vent System). Popruhy sú polstrované, čo je veľké plus pri dlhšom nosení a v prípade núdze sa dajú bleskovo odopnúť. Tieto popruhy nie sú klasické rovné, ale v tvare písmena "S", čím sa lepšie prispôsobia telu. Okolo pása je zapínanie, ktoré pomáha ramenám a to tak, že sa celá váha ruksaku neprenáša iba na plecia, ale aj na pás. Na ramenných popruhoch sú umiestnené D-krúžky.

Súčasťou ruksaku sú aj traky. Tými viete uchytiť opasok MOLLE, ktorý je v páse a dá sa od ruksaku odobrať.

Objem ruksaka Ghost Mk.2 od Direct Action

Pozrite čo všetko je možné umiesniť do ruksaka Ghost Mk.2 od Direct Action. Uvidíte aké množstvo výbavy je možné do ruksaka vložiť. 

Ruksak značky Direct Action - model Ghost

Spoľahlivý ruksak Ghost druhej generácie v objeme 31,5L od populárnej značky Direct Action.

Ruksak Ghost D.A. + Wisport kapsy

Video ukážka prídavných vreciek od Wisportu, ktoré je možné rôznymi spôsobmi pripnúť na ruksak od výrobcu Direct Action.

Ruksak Ghost Mk.1 vs Ghost Mk.2 od Direct Action

Vojenské ruksaky od výrobcu Direct Action vhodné na tactická a outdoorové účely. Video popis s podrobným porovnaním na dve generácie ruksaku Ghost.

Porovnanie ruksakov Direct Action

Kvalitné ruksaky Direct Action v jednoduchom grafickom porovnaní, spolu so základnými parametrami každého modelu. V porovnaní nájdete ruksaky Dragon Egg Mk.2, Dust a Ghost.