ArmyOriginal
Views.Shared._Layout.TopBar.US

Ruksak Groundhog® Lite 10L+ Nylon adaptie-zelený, Helikon-Tex

Farba: Adaptive Green

  • Kód produktu: HEL-002204
  • Hmotnosť produktu: 0,6500kg
46,90 € Cena s DPH

Popis produktu

Materiál: Nylon / Plast

Ruksak Groundhog® Lite 10L
Nylon od značky Helikon-Tex, je ruksak s menším vnútorným objemom, avšak enormnými možnosťami pripojenia výstroj z vonkajšej strany. Po oboch stranách má Groundhog® skryté sieťkované vrecká so sťahovaním na oboch koncoch, do ktorých je možné umiestniť napríklad fľaše s vodou, spacák či karimatku. Veľkou výhodou je aj ďalší skrytý prvok, elastická sieťka, ktorá sa nachádza v spodnej časti ruksaka a ktorú je možné natiahnuť cez celú prednú časť. Za túto sieťku sa vám vmestí mikina, bunda či iné potrebné vybavenie.

Predné vrecko má zips v strede a navyše niekoľko prehybov umiestnených tak, aby sa kapsa mohla roztiahnuť pre väčší objem, no zároveň si ruksak zachoval úzky profil. Na bokoch ruksaka sa nachádzajú aj dvojice molle pásov, takže dodatočné zväčšenie molle kapsami je taktiež možné. Hlavná časť tohto skvelého ruksaka disponuje plastovou sponou na uchytenie hydratačného vaku. V hornej časti sa nachádza nosná rukoväť ako aj vývod pre hadičku hydratačnej vložky.

Chrbtová časť veľmi dobre polstrovaná a poskytuje komfort aj pri dlhších výletoch. Samozrejmosťou je aj využitie sieťky, ktorá lepšie odvádza pot a zabezpečuje cirkuláciu vzduchu. Ramenné popruhy sú užšie, anatomicky tvarované a polstrované pre maximálny komfort. Dĺžkovo je možné regulovať nielen ramenné popruhy, ale aj zapínanie cez hrudník a cez pás.

Celý ruksak je vyrobený z odolného Rip-Stop Nylonu, takže je odolný, pevný no zároveň extrémne ľahký. Prázdny Groundhog® Lite 10L váži len 0,65 kg.

Parametre: (výška x šírka x hĺbka)

Celkový rozmer: 46 x 25 x 9 cm
Predné vrecko: 39 x 21 x 3 cm
Hlavné vrecko: 41 x 23 x 8 cm
Sieťkované vrecká: 21 x 15 cm
Hmotnosť: 645g
Zipsy: YKK®

Fotky od zákazníkov #14

Ďakujeme, že ste súčasťou Army Original. Svoje fotky nám môžete poslať na photo@armyoriginal.sk

Rýchly náhľad na ruksak Groundhog Lite 10L od Helikon-Texu

Praktická a veľmi pekne spracovaná ukážka priamo od výrobcu Helikon-Tex, v ktorej Vám výrobca priblíži ruksak Groundhog Lite 10L Nylon.
Groundhog Lite 10L je vyrobený z ripstop nylonu, vďaka čomu je jeho hmotnosť len 645g.

Ruksak Groundhog® Lite 10L od Helikon-Texu

Detailná ukážka všetkých dizajnových prvkov extra ľahkého ruksak Groundhog® Lite 10L Nylon od Helikon-Texu, v ktorej uvidíte všetky časti ruksaka.
Groundhog® LITE 10L od Helikon-Texu je vyrobený z RipStop Nylonu a váži len 0,65 kg.