ArmyOriginal

Savotta Ruksak Kevyt Rajapartio 25L olivový, Savotta

  • Kód produktu: SAV-001097
  • Hmotnosť produktu: 1,675kg
175,00 € Cena s DPH

Popis produktu

Ruksak Kevyt Rajapartio 25L olivový, Savotta

Materiál: Cordura 1000D

Ruksak Kevyt Rajapartio od fínskej prestížnej značky Savotta, ktorý bol navrhnutý pre fínsku hraničnú stráž na kažodenné využívanie v extrémnych podmienkach. Tento model je veľmi ľahký, no zároveň odolný, nakoľko je vyrobený z materiálu Cordura 1000D v kombinácii s kovovými sponami a zipsami. Samotný rám ruksaka je z duralu.

Kevyt Rajapartio poskytuje široké možnosti prichytenia výstroje na boky ruksaka alebo na prednú stranu, za týmto účelom má ruksak nastaviteľné popruhy. Výhodou je aj možnosť bočného otvorenia hlavnej časti, takže máte ľahší prístup k jednotlivým veciam v ruksaku. Sťahovanie vo vrchnej časti pozostáva z kovových očiek, šnúry a plastovej spony. Vrchná časť poskytuje aj menšie vrecko, prístupné z vonkajšej strany od chrbta, ktoré sa zatvára kovovým zipsom.

Nosný systém je dobre polstrovaný tak, aby netlačil ani pri dlhých pochodoch, no zároveň bol dostatočne odolný aj voči možnému mechanickému poškodeniu. Samozrejmosťou je aj zapínanie okolo pása, ale aj menší nastaviteľný popruh cez hrudník. Pás má zapínanie pomocou mohutnej kovovej spony, navyše disponuje aj viacerými kovovými D-krúžkami na uchytenie ďalšieho vybavenia.

Parametre:
Spony: kovové
Rám: Dural
Zipsy: 8mm kovové
Hmotnosť: 1,75kg
Objem: 25L
Rozmer: 50 x 25 x 20 cm

Špičkový ruksak Savotta Kevyt Rajapartio 25L

Prvý náhľad na profesionálny ruksak fínskej hraničnej stráže Kevyr Rajapartio od fínskej značky Savotta, v ktorom uvidíte aj objemové možnosti ruksaka.
Kevyt Rajapartio je ruksak vyrobený z odolnej Cordury 1000D v kombinácii s kovovými sponami a 8mm kovovým zipsom.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu