ArmyOriginal

Helikon-Tex Ruksak Raccoon Mk2® 20L multicam, Helikon-Tex

  • Kód produktu: HEL-002891
  • Hmotnosť produktu: 1,2200kg
59,90 € Cena s DPH

Popis produktu

Materiál: Cordura® 500D
Zipsy: YKK® 

Taktický 20L ruksak RACCOON Mk.2 ktorý navrhol výrobca Helikon-Tex. Materiál je pevný, oderuvzdorný a vode odolný. Batoh RACCOON Mk.2 sa skladná z 2 priehradok, ktoré sa zapínajú dvojcestným robustným zipsom. V hlavnej priehradke je priestor pre camelbak a z hornej časti sú 2 uzatvárateľné otvory pre hadičku. Spolu sú tam 3 priehradky so zapínaním na zips.

V druhej priehradke sú ďalšie priestory na napr. uloženie tabletu, nožíka, mapy, svietidla, rukavice, mobil, perá a plastová úchytka na kľúče. Na prednej a bočnej časti ruksaku je MOLLE systém na uchytenie rôzneho príslušenstva, jedna časť suchého zipsu (7x13 cm) a taktiež elastická šnúrka na stiahnutie. Po stranách a zo spodnej časti sú sťahovacie popruhy, do ktorých sa dá uchytiť menšia karimatka, alebo ľahší flísový spacák. Z vrchnej časti pevná úchytka na držanie. Zadná časť ruksaku je polstrovaná, pevná a ergonomický tvarovaná pre pohodlné nosenie. Polstrovanie je delené na dve časti, aby bola lepšia cirkulácia vzduchu a to zabránilo poteniu chrbátu.

Popruhy sú polstrované, ergonomické a dĺžkovo nastaviteľné šírky ca. 7cm. Zapínanie je navrhnuté tak, aby sa v prípade potreby dalo ruksaku "rýchlo zbaviť". Má nastaviteľný hrudný popruh na plastový klip. Taktiež zo spodnej časti je popruh so zapínaním na klip, vďaka ktorému sa hmotnosť rovnomerne rozloží.

Ruksak RACCOON Mk.2 je vhodný na rôzne outdoorové aktivity, ako turistika, kemping, airsoft, do mesta a pod.

Rozmery: 47x28x15 cm.

Ukážka ruksaka Raccoon Mk.2 priamo od výrobcu Helikon-Tex

Praktický náhľad priamo od výrobcu Helikon-Tex, v ktorom Vám ukážu všetky dizajnové prvky a možnosti ruksaka Raccoon Mk2 .