ArmyOriginal
Views.Shared._Layout.TopBar.US

Ruksak Ratel Mk2 25L coyote, Helikon-Tex

Farba: coyote

  • Kód produktu: HEL-002036
  • Hmotnosť produktu: 1,3300kg
69,90 € Cena s DPH

Popis produktu

Materiál: Cordura® 500D
Zipsy: YKK®
Spony: Woojin plastic®
Objem: 25L

Nová generácia ruksaku Ratel Mk.2 od Helikon-Tex vychádza z prvej generácie modelu Ratel, ktorý mal veľký úspech. Je vyrobený z veľmi pevného a oderuvzdorného materiálu Cordura® 500D, ktorý radí ruksak medzi tie najlepšie. Vďaka objemu 25L je ideálnou voľbou pre 1-2 dňové aktivity, taktiež pre každodenné nosenie. Ratel Mk.2 je možné používaj aj na prenášanie notebooku a to až do 16" uhlopriečky.

Ratel Mk.2 má jednu veľkú hlavnú priehradku a dve menšie - všetky tri priehradky majú v spodnej časti otvor na odtok nežiadúcej vody, ktorá by sa do ruksaku dostala. Hlavná priehradka sa zapína na dvojcestný YKK® zips, ktorý je krytý chlopňou. Vo vnútri sú 2 malé úchyty a 1 je s klipom. Medzi hlavnou priehradkou a polstrovaním je priestor na hydratačný vak. Predná (spodná) priehradka sa taktiež zapína na dvojcestný zips YKK® krytý chlopňou. Vo vnútri sú rôzne kapsičky, úchyty na perá, baterky, nože, doklady a pod. Predná (vrchná) menšia kapsička nemá žiadne členenie, jej využitie je rôzne a zapínanie je také isté, ani na ostatných. Na nej sa nachádza VELCRO panel (12 x 7 cm) na uchytenie nášivky. Na prednej a bočnej strane je sú MOLLE pásy, môžete si na ne tak pripnúť rôzne kapsičky a zväčšiť výbavu na to, čo práve potrebujete. Po stranách sú 4 sťahovacie popruhy so zapínaním.

Chrbtová časť je pevná a vystužená hliníkovým pásom. Polstrovanie (chrbta a ramenných popruhov) je prepracované, aby ste mali počas nosenia komfort a nepotil sa Vám chrbát. Popruhy je možné v prípade núdze rýchlo odopnúť cez plastové spony. V páse je širší popruh (je odnímateľný), ktorý po zapnutí prenesie časť zaťaženia z ramien na bedrá. V úrovni hrude je tenký popruh, ktorý pomáha držať ramenné popruhy na správnom mieste. Na vrchnej časti je rukoväť na lepšie premiestňovanie ruksaku.

Parametre:
Rozmery hlavnej časti: ca. 51 x 29 x 15 cm
Rozmery dolnej kapsy:ca. 27 x 27 x 9 cm
Rozmer hornej kapsy: ca. 24 x 17 x 7 cm

Fotky od zákazníkov #14

Ďakujeme, že ste súčasťou Army Original. Svoje fotky nám môžete poslať na photo@armyoriginal.sk

Prezentačné video ruksaku Ratel Mk.2 od Helikon-Tex

Helikon-Tex nám vo videu predstavil, o aký ruksak ide, čo môžeme od neho očakávať, aké má možnosti a pod.

Helikon-tex Ratel Mk.2 vs. Ratel

Detailné porovnanie novej generácie ruksaka Ratel Mk.2 od Helikon-Texu s prvou generáciou.
Ratel Mk.2 je kvalitný 25L ruksak vyrobený z materiálu Cordura®, ktorý prichádza v novej vylepšenej verzii.