ArmyOriginal

Wisport Ruksak Reindeer 75L s kapsami olivový, Wisport

  • Kód produktu: WIS-000416
  • Hmotnosť produktu: 2,5000kg
162,20 € Cena s DPH

Popis produktu

Materiál: 100% Cordura®

Ruksak REINDEER 75 od výrobcu WISPORT má celkový objem 75 litrov. Je potiahnutý ochrannou Teflon® DuPont ™ vrstvou proti premoknutiu. Túto vrstvu je vhodné po nejakom čase impregnáciou oživiť (nie je to nutné).

Strih:
Ruksak sa nasádza pomocou dvoch popruhov na ramená. V spodnej časti (okolo pásu) a v hornej časti (oblasť hrudníka) sa dá ešte spevniť pomocou ďalších popruhov, so zapínaním na Duraflex spony. Ramenné popruhy sú navlečené na kovovej konštrukcií, ktorá sa dá vyvliecť. Vďaka nej sa dá ruksak "odpružiť", čo spôsobí menšiu záťaž na ramená. Samozrejme sa táto vôľa pohyblivosti dá nastaviť pomocou ďalších popruhov. Popruhy a chrbtová časť má mäkké polstrovanie. Hlavnou výhodou ruksaku Reindeer Hunt je špeciálne navrhnutý, plne nastaviteľný nosný systém FAS Plus Ergonomic.

Ruksak sa skladá z hlavnej priehradky. Tá sa dá v hornej časti pomocou navlečenej šnúrky stiahnuť a prípadne aj zavrieť a zaistiť. Na tento otvor sa pomocou suchého zipsu ešte môže pripnúť poklop, ktorý sa o ruksak zapne pomocou spony a tým nám zväčší objem hlavného ukladacieho priestoru. Poklop má sám o sebe ešte dve malé vrecká so zapínaním na jednocestný zips. Do hlavného odkladacieho priestoru sa dá dostať aj z prednej dolnej strany vďaka jednocestnému zipsu.

Na bočných stranách ruksaku sú pripnuté ďalšie dve kapsy. Ich otvor sa dá v hornej časti stiahnuť pomocou šnúrky a následne zavrieť pomocou spony. Kapsy sa dajú z ruksaku vďaka otváracím úchytom zvesiť. Pod nimi sa nachádzajú ešte dve priehradky (na úchyt fľaše).

Nepremokavý obal nie je súčasťou ruksaka!

Parametre:
Plast: Duraflex® a ITW Nexus®
Rozmery: 65x36x32 cm
Hmotnosť: 2500 g

Ruksak Reindeer 75L s karimatkou

Profesionálny ruksak od značky Wisport s prepracovaným nosným systémom a odnímateľnými bočnými kapsami, vhodný na viacdňové výpravy.

Ukážka objemu ruksaka Reindeer 75L

Pozrite si túto ukážku enormného objemu ruksaka Reindeer 75L od výrobcu Wisport.