ArmyOriginal
Views.Shared._Layout.TopBar.US

Summit® 40-50L Helikon-Tex

Farba: blue

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: HEL-003081
  • Hmotnosť produktu: 1,3000kg
99,00 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Microsoft.AspNetCore.Mvc.Localization.LocalizedHtmlString

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Materiál: 100% Cordura®

Ruksak Summit®
od Helikon-Texu Vám poskytne 40-50 litrov celkového objemu, pričom je samozrejme možné upevniť množstvo vybavenia aj z vonkajšej strany tohto ľahkého batohu.

Summit® je prepracovaný stredne veľký batoh, poskytuje široké možnosti využitia a rozšírenia a to aj vďaka využitiu systému Lite Molle, ktorý neprezradí že ide o "army" ruksak, no zároveň zachováva možnosť využitia štandardných molle kapsičiek.

Zadná strana je zosilnená vyberateľnou peno-plastovou vložkou, ktorá zaručuje pevnejší a stabilnejší tvar chrbtovej časti. Zároveň pri tomto ruksaku je viditeľný nosný systém inšpirovaný osvedčeným systémom CVS® (Combat Vent System®) od Direct Action.
Vrchná časť a uzatváranie ruksaka Summit® je dizajnovaná ako rolovacia, čo zabezpečuje aj vyššiu vodeodolnosť. Správnym krokom k odľahčeniu ruksaka so stredne veľkým objemom, je aj využitie odľahčených plastových spon od známej značky WooJin®.

Výhodou je aj otváranie nielen cez vrchnú časť, ale aj priamo na prednej strane a to prostredníctvom zipsu, vďaka čomu sa ľahšie a rýchlejšie dostanete k obsahu ruksaka. Na prednej strane sa rovnako tak nachádza aj čiastočne odopínateľná elastická sieťka, pod ktorú môžete umiestniť dalšiu výstroj.

Parametre:
Hmotnosť: 1,25 kg
Objem: 40L
Max. objem: 50L
Zipsy: YKK®
Plastové spony: WooJin®

Fotky od zákazníkov #15

Ďakujeme, že ste súčasťou Army Original. Svoje fotky nám môžete poslať na photo@armyoriginal.sk

Objem ruksaka Summit 40L od Helikon-Texu

Ruksak Summit 40L od Helikon-Texu v praktickej ukážke, v ktorej uvidíte ruksak vo svojich maximálnych rozmeroch, navyše zväčšený o dvojicu molle kapsičiek E&E.
Summit 40L je vyrobený z materiálu Cordura a váži len 1,25kg.

Ruksak Summit od výrobcu Helikon-Tex

Objemný 40 litrový ruksak vyrobený z materiálu Cordura s dvoma vstupnými komorami, a to z prednej a hornej časti. Po stranách je možné upnúť potrebné doplnky, ako môžete vidieť na fotografiách.

Ľahký 40L ruksak Summit® od Helikon-Texu

Krátke predstavenie 40L ruksaka Summit®, ktoré pre Vás natočil priamo výrobca Helikon-Tex. V ukážke uvidíte všetky dizajnové prvky, vrecká a ruksak v plnom stave a to všetko priamo pri používaní v horách.

Summit® je ľahký ruksak, vyrobený z materiálu Cordura® avšak váži len 1,25kg. Celkový objem 40l je ideálny na 3-4 dňové výlety.