ArmyOriginal

Helikon-Tex Šiltovka Baseball Kryptek Highlander, Helikon

Predaj tohoto produktu bol ukončený.

  • Kód produktu: HE-442AA
  • Hmotnosť produktu: 0,0700kg

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Tabuľka veľkostí

Táto šiltovka je v univerzálnej veľkosti. Výrobca na takéto produkty často pripevňuje sťahovací mechanizmus, pomocou ktorého sa dá univerzálne veľkostné prevedenie regulovať a nastavovať podľa potreby používateľa. 

V prípade akýchkoľvek pochybností alebo otázok ohľadom výberu veľkosti, nás neváhajte kontaktovať. (ak sme online, odporúčame použiť chat, vpravo dolu).

Popis produktu

Materiál: 50% Nylon, 50% Bavlna (NyCo) - Ripstop úprava, MIL-SPEC (military specifications)

Šiltovka Baseball univerzálnej veľkosti od výrobcu Helikon-Tex. Materiál je vyrobený podľa armádnych špecifikácii (MIL-SPEC).

Po obvode má 6 malých vetracích otvorov. Na šiltovke sú našité 4 suché zipsy (predný, horný a dva vzadu), kde je možné pripevniť nášivky (3D patche) na suchý zips. Veľkosť je univerzálna, na zadnej strane je možné veľkosť pomocou suchého zipsu regulovať.

Veľmi kvalitná a dobre vyzerajúca taktická šiltovka Baseball.

Parametre:
Predný suchý zips: 9,0,x5,0cm
Horný suchý zips: 6,0x5,5cm
Zadný suchý zips 1: 4,5x4,0cm
Zadný suchý zips 2: 7,5x2,5cm

 

Nepremokavá bunda Hardshell v Mandra Tan v kombinácii s hnedými nohavicami OTP®

Keď skombinujete Hardshell bundu vo farbe Mandra Tan spolu s OTP nohavicami v hnedej farbe a doladíte vhodnými rukavicami, šatkou, šiltovkou a ruksakom, budete to vyzerať veľmi dobre a navyše budete neviditeľný :)

Šiltovka Baseball

Vo videu od coolgearSK uvidíte všeobecnú recenziu na ŠILTOVKU BASEBALL od výrobcu Helikon-Tex. Konkrétne sa vo videu venujem šiltovke BASEBALL od 1:42.