ArmyOriginal
U nás darčeky vymeníte aj po Vianociach.

Helikon-Tex Šiltovka Baseball MESH olivová, Helikon

Tento tovar nie je momentálne skladom v žiadnej veľkosti

  • Kód produktu: HE-522AE
  • Hmotnosť produktu: 0,0950kg

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Tabuľka veľkostí

Táto šiltovka je v univerzálnej veľkosti. Výrobca na takéto produkty často pripevňuje sťahovací mechanizmus, pomocou ktorého sa dá univerzálne veľkostné prevedenie regulovať a nastavovať podľa potreby používateľa. 

V prípade akýchkoľvek pochybností alebo otázok ohľadom výberu veľkosti, nás neváhajte kontaktovať. (ak sme online, odporúčame použiť chat, vpravo dolu).

Popis produktu

Materiál: 100% Polyester, Ripstop

Univerzálna vzdušná Baseball MESH šiltovka od Helikon Tex. Taktická šiltovka je vzdušná vďaka sieťovým častiam. Tento prvok oceníte hlavne v teplom letnom období. Materiál je veľmi pevný, pohodlný a oderuvzdorný.

Na šiltovke sú našité 4 suché zipsy (predný, horný a dva vzadu), kde je možné pripevniť nášivky (3D patche) na suchý zips. Veľkosť je univerzálna, na zadnej strane je možné veľkosť pomocou suchého zipsu regulovať.

Veľmi kvalitná a dobre vyzerajúca taktická šiltovka Baseball MESH.

Parametre:
Predný suchý zips: 9,0,x5,0cm
Horný suchý zips: 6,0x5,5cm
Zadný suchý zips 1: 4,5x4,0cm
Zadný suchý zips 2: 7,5x2,5cm

 

Fotky od zákazníkov #12

Ďakujeme, že ste súčasťou Army Original. Svoje fotky nám môžete poslať na photo@armyoriginal.sk

Šiltovka Mesh od výrobcu Helikon-Tex

Priedušná šiltovka ako môžete vidieť na fotografiách, vyrobená zo sieťovaného materiálu. Na šiltovke umiestnené velcro panely, na ktoré môžete pripnúť nášivky.

Helikon-Tex šiltovka Baseball MESH v akcii

Šiltovka MESH má skvelé vetranie, čiže vaša hlava počas horúcich letných dní "dýcha" a zároveň Vás chráni pred priamym slnkom. Helikon nám urobil peknú fotografiu priamo z terénu.