ArmyOriginal
U nás darčeky vymeníte aj po Vianociach.

Helikon-Tex Šiltovka Baseball VENT PenCott™ GreenZone, Helikon-Tex

  • Kód produktu: HE-392AB
  • Hmotnosť produktu: 0,0700kg
17,40 € Cena s DPH

Tabuľka veľkostí

Táto šiltovka je v univerzálnej veľkosti. Výrobca na takéto produkty často pripevňuje sťahovací mechanizmus, pomocou ktorého sa dá univerzálne veľkostné prevedenie regulovať a nastavovať podľa potreby používateľa. 

V prípade akýchkoľvek pochybností alebo otázok ohľadom výberu veľkosti, nás neváhajte kontaktovať. (ak sme online, odporúčame použiť chat, vpravo dolu).

Popis produktu

Materiál: 60% Bavlna, 40% Polyester, Ripstop

Univerzálna vzdušná Baseball VENT šiltovka od Helikon Tex. Taktická šiltovka je vzdušná vďaka 2 sieťovým častiam. Tento prvok oceníte hlavne v teplom letnom období. Materiály polyester a bavlna sú spolu veľmi pevné, pohodlné a oderuvzdorné.

Po obvode má 4 malé vetracie otvory. Na šiltovke sú našité 4 suché zipsy (predný, horný a dva vzadu), kde je možné pripevniť nášivky (3D patche) na suchý zips. Veľkosť je univerzálna, na zadnej strane je možné veľkosť pomocou suchého zipsu regulovať.

Parametre:
Predný suchý zips: 9,0,x5,0cm
Horný suchý zips: 6,0x5,5cm
Zadný suchý zips 1: 4,5x4,0cm
Zadný suchý zips 2: 7,5x2,5cm

Fotky od zákazníkov #12

Ďakujeme, že ste súčasťou Army Original. Svoje fotky nám môžete poslať na photo@armyoriginal.sk

Komplet v prevedení Pencott Wildwood

Vojenský komplet pozostavajúci prevažne z produktov od značky Helikon-Tex, ktoré sú v modernom maskovaní Pencott Wildwood a iných podobných vzoroch.