ArmyOriginal

Carinthia® Spacák Defence 6 -39°C RAL7013, Carinthia

  • Kód produktu: CA-774CB
  • Hmotnosť produktu: 2,8000kg
219,90 € Cena s DPH

Popis produktu

Spacák Defence 6 -39°C RAL7013, Carinthia

Materiál:
Izolácia: G-LOFT Plus, 100% Polyester: vonkajšia a vnútorná časť
Vonkajší materiál: Shellproof (100% Polyamid + Polyuretán)
Vnútorné obloženie: Shelltrans (100% Polyamid)
Hmotnosť: 2800 g

Rozmery:
Vhodný na postavu do 200 cm
Poskladaný má: šírka 25 cm / Ø45 cm

Defence 6 je vysoko-kvalitný zimný spací vak, ktorý dokáže uchovať vnútorné teplo aj v arktických podmienkach. Krycia chlopňa na vonkajšej strane zipsu chráni pred vniknutím vetra a vlhkosti. Vnútorná chlopňa zabraňuje prípadným tepelným stratám. Centrálny zips súčasne umožňuje komfortné líhanie do spacáku. Ako izolačný materiál slúži duté vlákno G-loft plus. Vonkajší plášť spacáku je z mikrovlákna, ktoré je pevné a ľahké. Súčasne je na ňom aplikovaná mikroporézna membrána, ktorá je vetruvzdorná a je vodo-odpudivá.

Použité technológie:
Výplň G-loft plus: vyrobená z vysoko kvalitných dvojzložkových polymérov. Štruktúra výplne G-loft plus je v skutočnosti v mnohých smeroch podobná vysoko kvalitnému husiemu páperiu. Trojrozmerné našuchorenie zaisťuje maximálnu elasticitu a mäkký povrch.

Trojvrstvová sendvičová konštrukcia: tri izolačné vrstvy G-loft plus sú usporiadané tak, aby sa prešívanie navzájom neprekrývalo a nedochádzalo tak k studeným švom. Nakoniec je pripojený poťah, ktorý vytvára ďalšiu vzduchovú vrstvu medzi ním a prešívanou izoláciou. Pretože poťah nemá žiadne švy, je relatívne vodeodolná a vzduchotesný.

Tvar pripomínajúci múmiu: tu zohrávajú veľkostné, váhové a tepelné kritériá najdôležitejšiu úlohu. Zúžená nožná časť znižuje váhu a veľkosť spacáku. Hlavnou výhodou je však to, že je od kolien dole postupne stále menej vnútorného priestoru, čo umožňuje lepšie zahriatie a zlepšuje tepelný komfort. Nožná časť by nemala byt tak malá, aby chodidlá \"pretláčali\" izolačné vrstvy. Ako ideálny sa osvedčil lichobežníkový tvar.

Lichobežníková nožná časť: skúsenosti ukázali, že lichobežníkový strih poskytuje v normálnej spánkovej polohe maximálny priestor pre chodidlá. Nedotýkajú sa tak izolačnej vrstvy, takže nedochádza k vzniku studených miest. Tento strih taktiež poskytuje miesto na uskladnenie náhradného oblečenia.

Thermoflect: zvyšuje schopnosť spacieho vaku udržať teplo asi o 11 %. Thermoflect je riešením k zníženiu straty tepla vyžarovaného ľudským telom. Je to ultraľahká, pružná a priedušná textília s jedinečnou schopnosťou odrážať telesné teplo.

Dvojcestný zips: Všetky armádne spacáky Carinthia sú vybavené dvojcestným zipsom. Jazdec na hornej strane nemá blokovanie a umožňuje rýchle a jednoduché vykĺznutie zo spacieho vaku. Jazdec dole je s blokovaním a je ideálny pre reguláciu vetrania.

Parametre:
Komfortná teplota: -25°C
Extrémna teplota: -38°C

Ukážka spacákov značky Carinthia

V tomto zázname z Live vysielania, venovaného spacákom od značky Carinthia, sa dozviete  viac o ich materiáloch, teplotných odolnostiach ako aj rozmeroch v zabalenom stave. 

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu