ArmyOriginal
U nás darčeky vymeníte aj po Vianociach.

Snugpak Spacák Softie 6 Kestrel -5°C olivový, Snugpak

Tento tovar nie je momentálne skladom v žiadnej veľkosti

  • Kód produktu: SNU-002213
  • Hmotnosť produktu: 1,2000kg

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Ľahký a kompaktný spacák Softie 6 Kestrel od Snugpaku , ktorý Vám poskytne komfort pri teplote 0°C a môžete využívať až do teploty -5°C. Kestrel je ľahký model, vážiaci len 1,2kg, využívajúci prémiovú izoláciu Softie® Premier, vďaka ktorej poskytuje rovnaký teplotný komfort ako rozmerovo oveľa väčšie spacáky. Softie 6 prichádza v kompresnom obale, takže jeho transport je veľmi jednoduchý. Výhodou tohto modelu je aj spevnená časť nôh, vďaka čomu môžete spať aj v topánkach.

Vnútorná izolácia: Softie® Premier (100% Polyester - izolácia, ktorá hreje aj keď je mokrá, je možné ju prať navyše je príjemná na dotyk).

Vonkajší materiál: Paratex Steelplate (100% Nylon - priedušná a odolná syntetická tkanina s povrchovou úpravou DWR - Durable Water Repellent. Priedušnosť 12/m2/24hod).

Vnútorná vrstva: Paratex Light (100% Nylon - vnútorná vrstva dobre odvádza pot, používa sa pre vnútorné vrstvy spacákov a stredné vrstvy outdoor oblečenia, navyše je vetruodolná).

Parametre:

Rozmery (v zloženom stave): 19 x 18 cm
Rozmery (v rozloženom stave): 220 x 75/42 cm
Hmotnosť: 1200 g
Komfortná teplota: 0°C
Extrémna teplota: -5°C
Sťahovanie kapucne: Áno

Všetky súčasti spacieho vaku sú vyrobené v Európe.

Spacák je vo verzii LH - "Left Handed" a zips sa nachádza na ľavej strane spacieho vaku.


Detaily spacáka Softie 6 Kestrel od Snugpaku

Niekoľko detailných fotografií spacáka Softie 6 Kestrel od Snugpaku, na ktorých uvidíte nielen kapucňu či vnútro, ale aj spacák v zbalenom stave.
Snugpak Softie 6 Kestrel je určený do teplôt 0 až -5°C a využíva izoláciu Softie Premier.

Ako si zbaliť spacák Snugpak?

Pozrite si tento jednoduchý návod ako si vložiť spacáky Snugpak do kompresného obalu. Video pochádza priamo od výrobcu a poskytne Vám možno šokujúcu inšpiráciu.