ArmyOriginal

Highlander Spací systém Dragons Egg oliv, Highlander

  • Kód produktu: HIG-001046
  • Hmotnosť produktu: 1,240kg
94,50 € Cena s DPH

Popis produktu

Spací systém Dragons Egg oliv, Highlander

Materiál: AB-Tex / Polyester (Ripstop)

Spací systém Dragon's Egg
od britskej značky Highlander pozostáva z nepremokavého obalu a 3/4 samonafukovacej karimatky, ktorá je priamo v obale Dragon's Egg. Systém je určený do každého počasia, nakoľko má podlepené všetky švy, dosahuje veľmi dobrú vodeodolnosť a vetruodolnosť.

Celý set prichádza v praktickom prenosnom púzdre a môže nahradiť stan pre jednu osobu. 3/4 karimatka, ktorá je súčasťou setu a je vložená do spodnej časti vodeodolného obalu, je vyberateľná, takže ju môžete použiť aj samostatne alebo ju nahradiť iným modelom.

Tento spací systém je ľahko použiteľný, no zároveň veľmi odolný, takže ho môžu využívať nielen profesionáli, ale aj začínajúci skauti či outdoorový nadšenci. Celé rozbalenie nepremokavého obalu a karimatky zaberie najviac 5 minút. Samozrejmosťou je možnosť dofúknuť karimatku ústami na požadovanú tvrdosť.

Parametre:
Rozmer v zloženom stave: 29 x 19 cm
Celkový rozmer: 220 x 87 cm
Hmotnosť: 1,24 kg

Obsah setu: Nepremoakvý obal Dragon's Egg, 3/4 samonafukovacia karimatka

Spací set Dragons Egg od Highlanderu v prírode

Video predstavenie spacieho setu Dragons Egg od britskej značky Highlander v prírode. Uvidíte obe časti setu, nepremokavý obal aj 3/4 samo-nafukovaciu karimatku.
Dragons Egg spací systém poskytuje odolnosť voči vode a zlému počasiu počas celého roka, vodný stĺpec až 5000mm a navyše podlepené švy.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu