ArmyOriginal

Snugpak Stan Stratosphere Bivvi bag olivový, Snugpak

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: SNU-000614
  • Hmotnosť produktu: 1,300kg

Popis produktu

Stan Stratosphere Bivvi bag olivový, Snugpak

Jednomiestny stan Stratosphere,  je určený pre náročných užívateľov a profesionálov z radov armády, polície či poľovníkov. Tento stan poskytuje príjemne prístrešie pri náročných outdoorových aktivitách, dlhodobých výletoch či potulkách lesom. Vďaka jeho nízkej hmotnosti len 1130 gramov, patrí k najľahším jednomiestnym stanom na trhu. Stratosphere je možné využívať s rôznymi spacími vakmi, čím môžete dosiahnúť veľmi širokú škálu teplôt, pri ktorých bude pobyt v prírode komfortný.

Použitím kvalitných moderných materiálov, ako sú 70D 210T Nylon (podlaha) a 5OD 290T Nylon (vrchná časť), bola dosiahnutá odolnosť nielen voči oderu, ale aj voči vode. Vodný stĺpec  povrchu dosahuje pri tomto stane 5000 mm a podlaha až 8000 mm. Tieto parametre boli dosiahnuté pokrytím Nylonu PU penou pre lepšiu odolnosť voči ďažďu či snehu. Všetky švy sú podlepené. Celkový rozmer stanu Stratosphere v rozloženom stave je 230x80x50 cm, zatiaľ čo v zloženom stave 30x12,7 cm.

Stratosphere je možné v prípade potreby kompletne uzavrieť, nemusíte sa ale vôbec obávať o prísun vzduchu, nakoľko tento model je vybavený sieťkou, pre lepšie vetranie počas zlého počasia a rovnako tak proti hmyzu. 

Materiál povrchu: 50D Ripstop Nylon s PU vrstvou (5000mm vodný stĺpec)
Materiál podlahy: 210T Nylon s PU vrstvou (8000 mm vodný stĺpec)
Materiál sieťky: 50D Polyester 
Hmotnosť: 1130 g
Výrobca: Snugpak
Farba: Olivová
Rozmery v zloženom stave: 30 x 12,7 cm
Rozmery v rozloženom stave: 230 x 80 x 50 cm

Stan Stratosphere je dodávaný v kompresnom obale, spolu s kolíkmi na upevnenie.

Ako postaviť a využívať stan Stratosphere

Pozrite si tento záznam z Live, v ktorom sa dozviete aké jednoduché je postaviť jednomiestny stan Stratosphere od Snugpaku. Uvidíte aj možnosť praktickej kombinácie stanu s karimatkou, spacákom a vankúšom, pre dosiahnutie maximálneho komfortu. 

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu