ArmyOriginal
U nás darčeky vymeníte aj po Vianociach.

Bollé Strelecké okuliare Silium+ CSP, Bollé

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: BOL-000802
  • Hmotnosť produktu: 0,0500kg
17,90 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Ochranné strelecké okuliare Bollé Silium+ s tmavými zorníkmi, Vám spríjemnia slnečný deň v práci, vychádzku či šoférovanie. Medzi hlavné výhody tohto modelu patria najmä: zaujímavý dizajn, panoramatický výhľad, vysoká odolnosť a extrémne nízka hmotnosť len 22g. Zaujímavo sú dizajnované aj nosníky za ušami, ktoré sú veľmi ohybné, čím sa predchádza ich poškodeniu.

Špeciálna úprava zorníkov CSP im dodáva na odolnosti voči extrémnym teplotám a to ako kladným, tak aj záporným. Bollé Silium+ CSP je možné využívať od púšte až po sibír a to aj vďaka lepšej filtrácii modrého svetla a nástreku Platinum, ktorý pôsobí proti zahmlievaniu aj poškriabaniu. CSP predstavuje optimálne riešenie pre každého, kto musí meniť prostredie z jasného svetla/slnka a tmavšie priestory a pritom nechce meniť okuliare. 

Materiál: kov / plast
Zorník: 100% Polykarbonát
Farba: CSP
Výrobca: Bollé 
Hmotnosť: 22g
UV ochrana: 100% UVA/UVB 
Balistická odolnosť: 6 mm (0,86g) projektil s rýchlosťou do 45 m/s

Krátky náhľad na okuliare Silium+ CSP od Bollé

Tento krátky náhľad Vám poskytne množstvo informácii o okuliaroch Bollé Silium+ so zorníkom CSP. Uvidíte aj pružnosť materiálu.