ArmyOriginal

Lowa Taktická obuv ZEPHYR GTX Hi TF coyote, Lowa

Predaj tohoto produktu bol ukončený.

  • Kód produktu: LW-513BB
  • Hmotnosť produktu: 1,215kg - 1,500kg

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Ako vybrať tovar?

95 % ľudí si po zhliadnutí videa vybralo správne. Vyberte si správne aj vy.

zobraziŤ video

Veľkostná tabuľka

Pre zobrazenie ďalších rozmerov potiahnite myškou.
Veľkosť EÚ veľkosť Dĺžka chodidla
6.5 40 257
7 41 262
7.5 41.5 266
8 42 270
8.5 42.5 274
9 43.5 278
9.5 44 283
10 44.5 287
10.5 45 291
11 46 295
11.5 46.5 300
12 47 304
12.5 48 308

Popis produktu

Taktická obuv ZEPHYR GTX Hi TF coyote, Lowa

Materiál: Hydrofóbna brúsená koža, CORDURA®
Membrána: Gore-Tex® vodeodolný a priedušný s klimatickou stielkou
Medzipodošva: Komfotrné PU s Monowrap® rámovou konštrukciou pre pohodlie a stabilitu
Podošva: Cross
Dĺžka šnúrok pri veľkosti obuvi EU 43: ca. 161cm

Moderná vojenská obuv Zephyr GTX® Hi TF (Task Force) je vďaka svojej nízkej hmotnosti vhodná pre rýchle presuny v stredne náročnom a náročnom teréne. Má Gore-Tex® membránu, ktorá zaručuje vodeodolnosť. Vychádza z osvedčeného nižšieho modelu Zephyr Mid. Je vhodná do ľahšieho a stredne ťažkého terénu. Má uzavreté šnurovacie očká, čo robí obuv vhodnú aj pre zoskoky s padákom. V porovnaní s modelom GSG REVO GTX® Hi je mäkšia a ohybnejšia.

Podošva je značky Lowa typu Cross, medzipodošva je z komfortnej PU peny s Monowrap®, čo zabezpečuje komfortnejšiu chôdzu. Vrchný materiál je kombinácia brúsenej kože s oderuvzdornou, vzdušnou Cordurou®, čo oceníte najmä v horúcich letných dňoch.

Vysoká taktická obuv ZEPHYR GTX Hi, LOWA

Taktickú vysokú obuv od výrobcu LOWA sme vyskúšli v praxi a vytvorili sme k nej aj niekoľko fotografií.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Ako sa starať o kombinovanú obuv ( brúsená koža "nubuk", velúr, semiš / textil )

Po zakúpení obuvi by sme nemali zabúdať, že aj ona potrebuje primeranú starostlivosť. Vráti Vám to v podobe dlhšej životnosti.

Tento materiál je náročnejší na čistenie. Počas všetkých týchto nižšie uvedených krokov je potrebné dávať pozor na textilnú časť, ktorá sa čistí iným spôsobom (viď nižšie **„TEXTIL“). Čistenie brúsenej kože by sme rozdelili do troch krokov:

1. Čistenie: ak je obuv znečistená hlinou,... najskôr necháme vyschnúť. Následne špeciálnou kefkou na to určenou zotrieme všetku nečistotu (jemne, nie príliš tlačiť). Keď je obuv takto pripravená, použijeme:
a) buď čistiaci prostriedok so špeciálnou kefkou na otvore, ktorou zbavíme brúsenú kožu všetkých nečistôt
b) alebo čistiacou penou s hubkou / kefkou na to určenú. Po čistení prostriedkom si hubku na to určenou namočíte do vody a jemne zotrite zvyšky čistiaceho prostriedku.

Potom necháme vyschnúť niekde voľne v izbe. ODPORÚČAME: niekde na vnútornej strane obuvi odskúšať čistiaci prostriedok, či je prípravok vhodný, či koža nepúšťa farbu a pod.

2. Ošetrenie: ošetrením brúsenú kožu vyživíte a rozjasníte farby. Používajú sa na to buď spreje (nanášať ca. 30cm od obuvi), alebo rôzne ošetrovacie prípravky. Následne necháme vyschnúť. Táto fáza je veľmi dôležitá, nakoľko môže dôjsť k popráskaniu a znehodnoteniu obuvi.

3. Impregnácia: tú je najlepšie vykonávať po 2. kroku (Ošetrenie) nie kedykoľvek (môžete tak zabrániť výbornej priedušnosti nubuku, čo je jeho silnou stránkou). Impregnáciu nanášame ca. 30cm od obuvi, najlepšie v exteriéri (vonku). Následne necháme vyschnúť.

**„TEXTIL“ sa na obuvi čistí ľahšie. Nečistoty nechajte zaschnúť (hlina,...). Hrubšie nečistoty vyčistite kefkou - jemnou suchou špongiou. Následne pretrite vlhkou handrou a nechajte vyschnúť.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Vysoká verzia modelu Zephyr značky LOWA

V tomto blogu nájdete niekoľko fotografii modelu LOWA Zephyr vo vysokej verzii. Aj tento model patrí do série Task Force. 

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Ukážka obuvi LOWA Zephyr GTX HI TF

Obuv LOWA patrí k najlepším a najvyhľadávanejším značkám obuvi medzi profesionálmi. Model Zephyr GTX HI TF predstavuje vysokú verziu obľúbeného modelu na profesionálne ale aj bežné využitie. 

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu