ArmyOriginal

Pentagon Taktické tričko Ranger Tac-Fresh pentacamo, Pentagon

Predaj tohoto produktu bol ukončený.

  • Kód produktu: PEN-000937
  • Hmotnosť produktu: 0,450kg - 0,490kg

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Materiál: 
Ramená a rukávy: 65% Polyester, 35% Bavlna - Ripstop úprava (215 g/m2)
Trupová časť: Mechanická strečová tkanina
Materiál je potiahnutý Teflon Dupont - väčšia odolnosť voči nečistotám.

Taktické tričko Ranger Tac-Fresh od výrobcu Pentagon je vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú na to špeciálne určené - ramená a rukávy sú z pevného a odolného materiálu, zvyšná časť je veľmi priedušná, kde materiál vytiahne pot na povrch a tam sa rýchlo odparí. Tričko je stavané pod taktickú vestu, rôzne popruhy a aj na samostatné nosenie.

Zapínanie je je z vrchnej časti pre pohodlnejšie obliekanie a je z vnútornej strany kryté chlopňou. Na zapínanie sa používa kvalitný a spoľahlivý YKK zips. Na ramenách sú vrecká so zapínaním na YKK zips - na peňaženku, dokumenty a pod. predmety. Na spomínaných kapsách sú suché zipsy (11,5 x 6,5 cm), na ktoré je možné uchytiť nášivku a pod. Lakte majú zdvojenú látku. Konce rukávov je možné stiahnuť pomocou suchých zipsov na požadovaný obvod. V podpazuší je ešte priedušnejší materiál, ktorý je perforovaný (sieťkovaný), aby bolo odvetranie čo najúčinnejšie.