ArmyOriginal

Viper Taška SNAPPER Pack 7.5L Hex-Tech oliv tmavá, Viper Tactical

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: VIP-000879
  • Hmotnosť produktu: 0,620kg
32,90 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Taška SNAPPER Pack 7.5L Hex-Tech oliv tmavá, Viper Tactical

Materiál: 100% Polyester (Hex-Tech)
Objem: 7,5 L
Rozmery: 30 x 25 x 10 cm

Taška cez plece (prípadne do ruky) Snapper od Viper Tactical s objemom 7,5 litra disponuje pár priehradkami a deleniami, pre prehľadné uloženie Vašich vecí. Kapsa je menších rozmerov, vhodná na služobné cesty, ľahšie túry, prípadne bežné nosenie. Taktiež sa dá nazvať ako "malá kancelárska taška". Materiál je veľmi pevný, ľahký a oderuzvzdorný.

Vstup do hlavnej priehradky je prekrytý chlopňou, ktorá sa zapína pomocou dvoch plastových spôn. Hlavná priehradka je rozdelená a potiahnutá jemným materiálom na dotyk. Jedna z priehradok je vhodná aj na transport tabletu o max. rozmeroch 25 x 17 cm. Na vnútornej strane chlopne je priehradka s priesvitným otvorom na dokumenty, mapu a pod., ktoré chcete mať na očiach. Na vonkajšej strane chlopne je taktiež priehradka + našitý suchý zips na uchytenie nášivky. Po celej taške sú MOLLE úchyty, otvory vyrezané laserom "Lasser cut MOLLE". Rukoväť je potiahnutá príjemným softshellovým materiálom - pohodlné držanie. Popruh cez rameno sa dá z tašky zložiť a je dĺžkovo nastaviteľný + má aj polstrovanie v dĺžke ca. 25 cm pre komfortné nosenie.

Krátky náhľad na tašku Snapper Pack 7,5L od Viper Tactical

Krátka video ukážka praktickej tašky Snapper Pack s objemom 7,5L. Dozviete sa základné údaje tejto tašky na dokumenty a tablet.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu