ArmyOriginal
U nás darčeky vymeníte aj po Vianociach.

Helikon-Tex Taška Urban Training® 40L PenCott® GreenZone, Helikon-Tex

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: HEL-000717
  • Hmotnosť produktu: 0,6700kg
59,90 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

UTB (Urban Training Bag) je praktická cestovná taška, na každodenné využitie s objemom 40 litrov. Taška je vyrobená z odolného materiálu Cordura® a osadená zipsom YKK®. Urban Training je možné využívať na služobné cesty a rovnako tak aj do posilovne či na strelnicu. Vďaka svojím rozmerom 61x27x26,5 cm poskytuje dostatok priestoru a zároveň, je možné, tašku zložiť do veľmi malých rozmerov keď je prázdna. UTB je možné nosiť cez rameno prostredníctvom nastaviteľného popruhu, alebo v ruke, načo slúži dvojica kratších rukovätí.

Celkovo má taška UTB až 6 samostatných zipsovateľných vreciek. Dva z nich sa nachádzaju po stranách tašky, sú zipsovateľné a majú rozmery 29 x 25 x 7 cm. Na dlhšej strane UTB nájdete aj jedno väčšie vrecko s rozmerom 36 x 23 x 3 cm. Velcro panel nájdete na hornej strane chlopne tašky, je vhodný na rôzne nášivky či označenia. Z vnútornej strane chlopne nájdeme dvojicu sieťkovaných vreciek s rozmerom 20 x 24 x 5 cm. Posledným vreckom tašky  UTB je sieťkované vrecko so zipsom, ktoré má rozmer 22 x 16 x 3 cm. 

Materiál: Cordura®
Zipsy: YKK®
Rozmer: 61 x 27 x 26,5 cm
Objem: 40L

Rozmery jednotlivých vreciek (š/v/h):
Bočné vrecká: 29 x 25 x 7 cm 
Postranné vrecko: 36 x 23 x 3 cm
Vrecká na vnútornej strane chlopne: 20 x 24 x 5 cm
Menšie vnútorné vrecko: 22 x 16 x 3 cm

Detailné fotografie tašky UTB od Helikon-Tex®

V príspevku nájdete pár detailných fotografií pre lepšiu predstavu k taške Urban Training Bag® vo farbe coyote z dielne Helikon-Tex®.

Cestovná taška UTB v akcii

Cestovná taška Urban Training v akcii od výrobcu Helikon-Tex. Vyznačuje sa kvalitnými materiálmi a všestrannosťou. 

Ukážka maskáčových farieb na taške UTB

Pozrite si obľúbenú cestovnú tašku UTB (Urban Training Bag) od Helikon-Texu, s objemom 40L, v originálnych maskovacích vzoroch.

Popis cestovnej tašky Urban Training Bag (UTB)

V tomto videu s taškami UTB od Helikon-Texu sa uvidíte ich dizajn, dozviete sa viac o ich možnostiach využitia ako aj materiálové zloženie. Taška je vo videu v troch rôznych farbách: čiernej, adaptive green a coyote.