ArmyOriginal

Mil-tec Trekingová obuv SQUAD Multicam®, Miltec

  • Kód produktu: MI-143CA
  • Hmotnosť produktu: 0,930kg - 1,215kg
32,40 € Cena s DPH
64,90 € Pôvodná cena s DPH

Ako vybrať tovar?

95 % ľudí si po zhliadnutí videa vybralo správne. Vyberte si správne aj vy.

zobraziŤ video

Veľkostná tabuľka

Pre zobrazenie ďalších rozmerov potiahnite myškou.
Veľkosť EÚ veľkosť UK veľkosť
38 38 5
39 39 6
40 40 6 1/2
41 41 7
42 42 8
43 43 9
44 44 9 1/2
45 45 10
46 46 11

Popis produktu

Trekingová obuv SQUAD Multicam®, Miltec

Vrchný materiál: Textilná časť - 100% Polyester, Kožená časť - 100% semiš (jemná hovädzia koža)
Vyberateľná stielka (vložka): Eva (pena, ktorá udržiava nohu v suchu a v teple)
Podošva: Guma s protišmykovým dezénom v kombinácii s EVA materiálom (EVA = polyuretánová pena, ktorá slúži ako izolant a tlmí nárazy)
Podšívka: 100% Polyester
Šnúrky: 100% Polyester
Dĺžka šnúrok pri veľkosti obuvi EU 43: ca. 150cm

Ľahká trekingová obuv vhodná pre Vaše voľnočasové aktivity alebo na stredne náročnú turistiku. Nejde o profesionálnu turistickú obuv, ale za to Squad nezaostáva v komforte, ľahkosti a vysokej priedušnosti ani za renomovanými výrobcami. Za prijateľné peniaze dostanete navyše pekný dizajn a zaujímavé púštne prevedenie.

Squad sa radí medzi členkovú obuv, teda výška obuvi je nastavená tak, aby chránila Váš členok v neznámom náročnom teréne.

 

Ako sa starať o kombinovanú obuv ( brúsená koža "nubuk", velúr, semiš / textil )

Po zakúpení obuvi by sme nemali zabúdať, že aj ona potrebuje primeranú starostlivosť. Vráti Vám to v podobe dlhšej životnosti.

Tento materiál je náročnejší na čistenie. Počas všetkých týchto nižšie uvedených krokov je potrebné dávať pozor na textilnú časť, ktorá sa čistí iným spôsobom (viď nižšie **„TEXTIL“). Čistenie brúsenej kože by sme rozdelili do troch krokov:

1. Čistenie: ak je obuv znečistená hlinou,... najskôr necháme vyschnúť. Následne špeciálnou kefkou na to určenou zotrieme všetku nečistotu (jemne, nie príliš tlačiť). Keď je obuv takto pripravená, použijeme:
a) buď čistiaci prostriedok so špeciálnou kefkou na otvore, ktorou zbavíme brúsenú kožu všetkých nečistôt
b) alebo čistiacou penou s hubkou / kefkou na to určenú. Po čistení prostriedkom si hubku na to určenou namočíte do vody a jemne zotrite zvyšky čistiaceho prostriedku.

Potom necháme vyschnúť niekde voľne v izbe. ODPORÚČAME: niekde na vnútornej strane obuvi odskúšať čistiaci prostriedok, či je prípravok vhodný, či koža nepúšťa farbu a pod.

2. Ošetrenie: ošetrením brúsenú kožu vyživíte a rozjasníte farby. Používajú sa na to buď spreje (nanášať ca. 30cm od obuvi), alebo rôzne ošetrovacie prípravky. Následne necháme vyschnúť. Táto fáza je veľmi dôležitá, nakoľko môže dôjsť k popráskaniu a znehodnoteniu obuvi.

3. Impregnácia: tú je najlepšie vykonávať po 2. kroku (Ošetrenie) nie kedykoľvek (môžete tak zabrániť výbornej priedušnosti nubuku, čo je jeho silnou stránkou). Impregnáciu nanášame ca. 30cm od obuvi, najlepšie v exteriéri (vonku). Následne necháme vyschnúť.

**„TEXTIL“ sa na obuvi čistí ľahšie. Nečistoty nechajte zaschnúť (hlina,...). Hrubšie nečistoty vyčistite kefkou - jemnou suchou špongiou. Následne pretrite vlhkou handrou a nechajte vyschnúť.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Ukážka trekovej obuvi Squad

Názorná ukážka obuvi SQUAD. Uvidíte túto ľahkú vychádzkovú obuv naozaj z každej strany.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu