ArmyOriginal

Pentagon Tričko Polo Sierra čierne, Pentagon

  • Kód produktu: PEN-002664
  • Hmotnosť produktu: 0,190kg - 0,280kg
17,90 € Cena s DPH

Veľkostná tabuľka

Pre zobrazenie ďalších rozmerov potiahnite myškou.
Veľkosť Šírka trička v hrudníku Dĺžka rukávu Dĺžka trička
S 50 21 67
M 52 22 68
L 54 23 70
XL 56 24 72
XXL 58 25 74
3XL 60 26 76
4XL 62 27 78

Tričko je v strihu, ktorý možno definovať ako niečo medzi stredne širokým až úzkym. Pekne sedí vo veľkosti, ktorú zvyknete bežne nosiť.

Údaje v tabuľke:

Šírka trička v hrudníku je nameraná priamo na tričku položenom vodorovne na "stole". Tričko musí byť pri meraní rovné, akékoľvek naťahovanie/napínanie skresľuje výsledok.
Dĺžku trička meriame na zadnej strane. Od bodu, kde je našitý golier/úplet až po koniec trička (golier/úplet nemeriame)
Dĺžka rukávu je meraná od ramena.

Ako mi pomôžu údaje v tabuľke?

Vyberajte porovnaním: Pomerajte tričko v podobnom strihu a podobného zamerania, ktoré už vlastníte a namerané hodnoty porovnajte s tabuľkou vyššie. Táto metóda porovnania je presná, avšak môžete sa pomýliť, ak meriate typovo resp. strihovo príliš odlišné tričko.

Popis produktu

Tričko Polo Sierra čierne, Pentagon

Materiál: 100% Bavlna (180 g/m2) - super mäkký materiál

Krátke polo tričko Sierra od výrobcu Penragon je vyrobené vo veľmi dobrom, štýlovom strihu (do mesta, prírody, outdoor aktivity), ktorý si veľmi rýchlo obľúbite. Materiál je 100% bavlna, čo zaručuje extra komfort nosenia a má tiež špeciálu úpravu, vďaka čomu je rýchlo schnúce - pot transportuje na povrch, tam sa odparí a je aj odolný voči zápachu (Outdoor resistant). Táto látka má špeciálnu úpravu "Odor free" čo znamená, že nezapácha ani pri zvýšenej fyzickej aktivite.

Tričko Sierra je charakteristické golierom a krátkymi rukávmi (polo). Pod krkom sa zapína na 3 gombíky - vďaka tomu je komfortnejšie obliekanie. Pod nimi je neviditeľný otvor, kde si môžete uchytiť okuliare, mikrofón a pod. Na koncoch rukávov je elastický úplet, vďaka ktorému tričko lepšie sedí a rukávy tak neodstávajú.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu