ArmyOriginal
Views.Shared._Layout.TopBar.US

UTS® 8.5" Helikon-Tex

Farba: gray

  • Kód produktu: HEL-000412
  • Hmotnosť produktu: 0,370kg - 0,435kg
41,90 € Cena s DPH

Veľkostná tabuľka

Veľkosť Šírka pásu nameraná na kraťasoch Dĺžka kraťasov Šírka spodnej časti kraťasov
S 41 cm 50 cm 29 cm
M 44 cm 51 cm 29,5 cm
L 46,5 cm 52 cm 30,5 cm
XL 49,5 cm 52 cm 31 cm
XXL 52,5 cm 52 cm 31,5 cm
3XL 55 cm 53 cm 32 cm

Údaje pre tabuľku sa merajú priamo na produkte. Odporúčame odmerať váš produkt a porovnať ho s údajmi v tabuľke.

Popis produktu

Materiál: 60% Bavlna, 37% Polyester, 3% Spandex (komfortný, vysoko kvalitný, pevný, elastický v dvoch smeroch). Ripstop úprava

Kraťasy UTS® 8.5" (Urban Tactical Line® 8.5") sú postavené na dizajne taktických nohaviciach UTP® (Urban Tactical Pants®). Ide o kratšiu verziu, ako sme zvyknutý pri klasických UTS kraťasoch.

Strih je prispôsobený do letného teplého počasia a ponúka ešte väčší komfort pri pohybe. Sú vhodné pre záchranárske zložky, vojenské (military) účely, taktiež splnia očakávania outdoorových nadšencov a na bežné nosenie. Materiál je veľmi pevný, odolný voči oderu, pohodlný a elastický v 2 smeroch.

Krátke nohavice URBAN TACTICAL SHORTS® 8.5" majú elastický pás (na zadnej strane je gumička) pre pohodlnejšie nosenie. Po obvode pása sú široké pútka na opasok. V páse sú úchytky na kľúče. Zips YKK® "zipper fly" často používaný v džínsoch a iných civilne nosených nohaviciach. Nemajú klasické zapínanie na gombík, ale na suchý zips. Po stranách dve priestranné vrecká, ktoré majú na vrchnej časti zdvojenú látku pre lepšie uchytenie noža atď. Dve zadné vrecká, v ktorých sú dve menšie vrecká na svietidlo, nôž a pod. Dve stehenné cargo kapsy na YKK® zips vhodné na predmety, ktoré Vám vďaka zipsu nevypadnú. Vedľa nich vrecká na smartphone a pod. so zapínaním na suchý zips.

Opasok nie je súčasťou ponuky.

Fotky od zákazníkov #7

Ďakujeme, že ste súčasťou Army Original. Svoje fotky nám môžete poslať na photo@armyoriginal.sk

Kraťasy UTS 8,5" od výrobcu Helikon-Tex

Video prezentácia taktických odolných kraťasov UTS priamo od výrobcu Helikon-Tex.

Kraťasy UTS od Helikon-Tex v 8,5" dĺžkovej variante

Pohodlné, praktické a strihovo veľmi atraktívne kraťasy UTS® (URBAN TACTICAL SHORTS®) vhodné pre Vaše športovo-taktické aktivity, ale aj na každodenné nosenie do práce, do mesta alebo do prírody. Ponúkajú veľký odkladací priestor v podobe mnohých vreciek a v neposlednom rade vysoký komfort pri používaní. Helikon-Tex pridáva stále nové farby, čo svedčí o tom, že ide o veľmi úspešný produkt z dielne tohto čoraz populárnejšieho výrobcu.

Ako vyzerá skrátená verzia krátkych nohavíc UTS

Vo videu porovnávam kraťasy UTS s dĺžkou 11 palcov a kraťasy UTS o dĺžke 8,5 palcov.