ArmyOriginal
U nás darčeky vymeníte aj po Vianociach.

Claw Gear Vyberateľné chrániče kolien čierne, Claw Gear

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: CLO-000519
  • Hmotnosť produktu: 0,0350kg
16,90 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Vyberateľné chrániče kolien od Claw Gearu, ktoré sú vhodné do taktických či pracovných nohavíc . Chrániče sú anatomicky vytvarované tak, aby poskytli čo najlepšiu ochranu Vašim kolenám. Chrániče sa vkladajú do vnútorných (skrytých) oddelení na to určených, takže chrániče nie je vidieť. 

Ľahký materiál je tvarovaný tak, aby sa lepšie prispôsobili kolenu a vnútorná strana chráničov, je pokrytá tkaninov pre lepšie protišmykové vlastnosti. 

Výhodou je nízka hmotnosť a výborná absorbcia nárazov do kolien a to nielen pri pracovných činnostiach profesionálov, ale aj na airsoft, paintballe či turistike.

Materiál: EVA pena (Etylén-vinyl acetát) 
Výrobca: Claw gear
Farba: čierna 
Hmotnosť: 40g (20g jedna)
Dĺžka: 25,5 cm
Šírka: 14,5 cm 
Hrúbka: 9 mm

Ukážka chráničov kolien od Claw Gearu

Pozrite si ukážku kolenných chráničov od Claw Gearu, ktoré môžete umiestniť do širokej škály nohavíc. Dozviete sa viac aj o materiále či rozmeroch.

Krátke porovnanie trojice vyberateľných chráničov kolien

Pozrite si tento krátky záznam z live, v ktorom uvidíte porovnanie chráničov Claw Gear, Helikon-Tex a D3O. Dozviete sa o ich materiálovom zložení a možnostiach.