ArmyOriginal

Snugpak Závesná posteľ Jungle s moskytierou olivová, Snugpak

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: SNU-000899
  • Hmotnosť produktu: 0,8000kg
59,95 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Závesná posteľ Jungle s moskytierou olivová, Snugpak

Závesná posteľ Jungle od britskej značky Snugpak so vstavanou moskytiérou, Vám prinesie pohodlný spánok v prírode aj počas letných mesiacov. Posteľ je vhodná na camping aktivity v letných mesiacoch, nakoľko poskytuje aj ochranu proti nepríjemnému hmyzu. Materiál je 100% Nylon, ktorý zvláda značnú záťaž až do hmotnosti 180kg. Posteľ Jungle je určená pre jednu osobu, k čomu je prispôsobený aj jej rozmer, dĺžka 275 cm a maximálna šírka 135 cm.

Posteľ Jungle prichádza v kompaktnom balení, ktoré okrem siete obsahuje aj dvojicu Paracordových šnúr s ochranným obalom, pre ľahšie uchytenie. V balení sú súčasťou aj štyri elastické úpony, ktoré slúžia na upnutie moskytiéry. Celkové upevnenie postele zaberie cca.5 minút.

Upevnenie postele Jungle spočíva vo výbere vhodného miesta, následne stačí upevniť Paracordové šnúry (sú súčasťou balenia) a pripevniť posteľ pomocou kovových karabín (sú súčasťou postele). Následne je vhodné do rovnakej výšky s úchytmi postele pripevniť aj elastické popruhy moskytiéry.

Materiál: 100% Nylon
Hmotnosť: 790g
Max. nosnosť postele: 180kg
Celková veľkosť: 275 x 135 cm
Veľkosť v zloženom stave: 23 x 17 cm

Izolácia závesnej postele od Snugpaku v detailnej ukážke

Izolácia závesnej postele od Snugpaku, v praktickej ukážke priamo v prírode. Izolácia je vo videu upevnená na posteľ Tropical taktiež od Snugpaku.
Snugpak izolácia závesnej postele je zateplená materiálom Travelsoft, ktorý je využívaný na množstvo spacákov tejto značky.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Snugpak Jungle závesná posteľ v detaile

Ukážka závesnej postele Jungle od britskej značky Snugpak, ktorú sme pre Vás pripravili, Vám ukáže posteľ zbalenú ale aj plne rozloženú a pripravenú na používanie.
Výhodou postelí od značky Snugpak, je ich veľmi vysoká nosnosť až 175kg a zároveň pomerne nízka hmotnosť len 790g.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu